Батут Exit Silhouette 6ft
Фото 9 |
Exit Silhouette 6ft |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exit Silhouette 6ft
Усі ціни 23 →Батут EXIT Silhouette 183см зелений 12.93.06.60 | 16 825 грн. |
Батут Exit Silhouette 183см чёрный | 14 190 грн. |
Батут EXIT Silhouette 183см зелений 12.93.06.60 | 14 630 грн. |
Exit Батут Exit Silhouette Black 183 см з сіткою , 12.93.06.00 12.93.06.00 | 14 630 грн. |
Батут EXIT Trampolina z siatką SILHOUETTE 183cm (TR-12930600) | 10 045 грн. |
ще 18 пропозицій
Додаткові функції і можливості батута Exit Silhouette 6ft:
- Розмір поверхні для стрибків: 134 см
- Довжина пружин: 14.1 см
- Товщина і діаметр пружини: 3.2x24.5 мм
- Діаметр стійок для захисної сітки: 2.5 см
Модификації Exit Silhouette 6ft
Ціни на Exit Silhouette 6ft |
---|---|---|---|---|
Exit Silhouette 6ft | від 9 800 грн. | 23 пропозиції | ||
Exit Silhouette 8ft | від 11 920 грн. | 30 пропозицій | ||
Exit Silhouette 10ft | від 11 760 грн. | 39 пропозицій | ||
Exit Silhouette 12ft | від 21 530 грн. | 32 пропозиції | ||
Exit Silhouette 14ft | від 24 050 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →