Батут FUNFIT 312 Safety Net
Відео 1Фото 3 |
FUNFIT 312 Safety Net |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FUNFIT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FUNFIT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FUNFIT 312 Safety Net
Усі ціни 10 →Батут FunFit 312см PREMIUM с внутренней защитной сеткой 3120 | 7 949 грн. |
Батут FunFit 312см PREMIUM із внутрішньою захисною сіткою | 9 380 грн. |
Батут FUNFIT 312 см із захисною сіткою і сходами | 6 750 грн. |
Батут FUNFIT 312 см с захисною сіткою і драбиною 846 | 6 499 грн. |
Батут Funfit 312 см + сітка + сходи + подарунок м'яч | 7 799 грн. |
ще 5 пропозицій
Замість батуту Funfit інтернет магазин Delovera надіслав батут Skyjump. Витримує і дорослих, і дітей. Отвори для кріплення захисної сітки не співпадали. Довелося просвердлювати нові отвори. Dmytro Nordictravel: користуюся FUNFIT 312 Safety Net менше місяця |
Жахливий батут, ламався разів 5, рама дуже хистка тримається на соплях, ніжки постійно вилітають. Кому треба купити шматок алюмінію зі пружинами та гумою сміливо купуйте Немає рама дуже хистка тримається на соплях, ніжки постійно вилітають. smics_1_s: користуюся FUNFIT 490 Safety Net кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації FUNFIT 312 Safety Net
Ціни на FUNFIT 312 Safety Net |
---|---|---|---|---|
FUNFIT 183 Safety Net | від 4 499 грн. | 9 пропозицій | ||
FUNFIT 252 Safety Net | від 5 499 грн. | 16 пропозицій | ||
FUNFIT 312 Safety Net | від 6 499 грн. | 10 пропозицій | ||
FUNFIT 404 Safety Net | від 2 489 грн. | 1 пропозиція | ||
FUNFIT 465 Safety Net | від 13 277 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →