Роликові ковзани Explore Blue Birds
Explore Blue Birds |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Explore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Explore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Explore Blue Birds
Ролики Explore BLUE BIRDS 39-42 чорний | 1 341 грн. |
Розсувні ролики BLUE BIRDS M2 Чорні розмір 35-38 | 2 060 грн. |
Розсувні ролики BLUE BIRDS M2 Чорні розмір 39-42 | 2 060 грн. |
Розсувні ролики BLUE BIRDS M2 Блакитний розмір 39-42 | 2 060 грн. |
Дитячі ролики Explore BLUE BIRDS 2680 L (39-42, розсувні) | 2 099 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →