Роликові ковзани Tempish Clips Duo (13000008253)
Tempish Clips Duo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Clips Duo
Усі ціни 19 →Роликовые коньки Tempish Clips DUO/29-32 | 2 990 грн. |
Роликові ковзани Tempish Clips Duo / 29-32 | 2 990 грн. |
Роликові ковзани Tempish CLIPS DUO / 29-32 13000008253/29-32 | 2 990 грн. |
Tempish Роликовые коньки Tempish CLIPS DUO, размер 29-32 Черный 1300000825 | 2 990 грн. |
Tempish CLIPS DUO 29-32 (13000008253/29-32) 13000008253/29-32 | 2 841 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →