Самокат Explore Wave Classic
Відео 2Фото 3 |
Explore Wave Classic |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Explore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Explore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Explore Wave Classic
Самокат трюковый Explore Wave classic голубой 110 мм WAVE900-2 | 2 049 грн. |
Самокат трюковий Explore Wave Classic HIC синій 9602 | 2 199 грн. |
Трюковий самокат Explore Wave Classic HIC синій + пега (295709648) | 1 379 грн. |
Трюковий самокат Explore Wave Classic HIC зелений + пега (295709643) | 1 479 грн. |
Самокат трюковий Explore Wave Classic синій | 1 598 грн. |
anonim
29 вересня 2021, 01:44
Интересует доставка, сколько, как, когда. Для грайда и для прыжков сойдет? Жду:) #
Город Макеевеа (Донецкая область)
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →