Самокат Explore Booger 300
Відео 2Фото 8 |
Explore Booger 300 |
|
У комплекті дві пегі.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Explore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Explore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Explore Booger 300
Труковий Самокат Explore Booger 300 Сріблястий | 3 461 грн. |
Труковий Самокат Explore Booger 300 Чорний | 3 692 грн. |
Трюковий самокат Explore Booger 300 чорний + пеги | 3 099 грн. |
Трюковий самокат Explore Booger 300 HD чорний + пеги | 3 599 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →