Самокат Explore Storm
Відео 12Фото 2 |
Explore Storm |
|
У комплекті одна пега
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Explore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Explore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Explore Storm
Усі ціни 18 →Труковий Самокат Explore Storm Синій | 2 766 грн. |
Самокат трюковий Explore STORM синій (колеса метал, HIC) | 2 224 грн. |
Самокат трюковий Explore STORM II синій (колеса метал, HIC) | 2 146 грн. |
Самокат трюковий Explore STORM gray (колеса метал, HIC) | 2 224 грн. |
Самокат трюковий Explore Storm 110 мм сірий | 2 736 грн. |
ще 13 пропозицій
0 1 1 4 |
хороший самокат для новачка дуже хороша ціна за якість грипси дубові трохи Анатолий Каралский: користуюся Explore Storm більше року |
Приїхав за добу все добре, перший день катався без перерви все добре! Всім рекомендую у кого маленький бюджет, але хочеться якісної роботи) Все відмінно) Шестигранник такий собі (хотілося б краще користуюся Explore Storm менше місяця |
Показано 2 з 6 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →