Самокат Explore Cross
Відео 13Фото 2 |
Explore Cross |
|
У комплекті одна пега
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Explore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Explore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Explore Cross
Труковий Самокат Explore Cross Синій | 2 695 грн. |
Самокат трюковий Explore CROSS салатовий (колеса метал, HIC) | 2 029 грн. |
Самокат трюковий Explore CROSS DELUXE II зелений (колеса метал, HIC, 1 пег | 2 306 грн. |
Професійний трюковий самокат Explore Cross Deluxe New blue з пегами | 2 899 грн. |
Професійний трюковий самокат Explore Cross Deluxe New green з пегами | 2 899 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →