Тримач / підставка Extra Digital DashCrab Armour Premium
Відео 1Фото 37 |
Extra Digital DashCrab Armour Premium |
|
Ширина захвату: 55 - 86 мм. Обертання гір/верт - 360 ° / 45 °.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Extra Digital 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Extra Digital.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Extra Digital DashCrab Armour Premium
Усі ціни 14 →ExtraDigital DashCrab Armour Premium Bronze (CRK4129) | 682 грн. |
Универсальный автодержатель EXTRADIGITAL DashCrab Armour Premium Bronze (C | 717 грн. |
Універсальний автотримач Extradigital DashCrab Armour Premium Bronze (CRK4 | 658 грн. |
Extradigital Універсальний автотримач Extradigital DashCrab Armour Premium | 658 грн. |
ExtraDigital EXTRADIGITAL DashCrab Armour Premium Silver (CRK4128) CRK4128 | 646 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →