Тримач / підставка Extra Digital Mount Holder CRM4118
Фото 26 |
Extra Digital Mount Holder CRM4118 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Extra Digital 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Extra Digital.
Купити Extra Digital Mount Holder CRM4118
Усі ціни 19 →ExtraDigital Mount Holder Black (CRM4118) | 130 грн. |
Универсальный автодержатель EXTRADIGITAL Mount Holder Black (CRM4118) CRM4 | 192 грн. |
ExtraDigital EXTRADIGITAL Mount Holder Rose Gold (CRM4117) CRM4117 | 130 грн. |
Extradigital Універсальний автотримач EXTRADIGITAL Mount Holder Black (CRM | 219 грн. |
Універсальний автотримач Extradigital Mount Holder Black (CRM4118) | 130 грн. |
Більшість автоутримувачів для смартфона з гравітаційною фіксацією виглядають однотипно. Чи то річ Extra Digital Mount Holder CRM4118 — аксесуар виділяється на тлі однолітків оригінальним дизайном у формі літери «М».
Розвідні ніжки
Кріплення утримує телефон основою двох ніжок. При цьому вони трохи заповзають на передній бік корпусу мобільного телефону і перекривають доступ до нижніх куточків екрану. Нічого критичного, але пристосуватися до використання смартфона у тримачі знадобиться. Дістається апарат із кріплення за допомогою розведення ніжок убік.
Сумісність
Фіксується Extra Digital Mount Holder CRM4118 на решітці системи димаря за допомогою штатного затиску. Спільно з моделлю передбачається використання смартфонів із діагоналлю екрана від 3.5 до 6 дюймів. Девайси з дисплеєм більшого калібру розміщуються у тримачі важко. Втім, це суто індивідуальна характеристика та пробувати бажано досвідченим шляхом.
Демократична цінова політика
Чим ще підкуповує автокріплення, то це демократичною вартістю. Коштує модель буквально суть копійки. І конкурентів їй за оригінальним стилем оформлення вдень з вогнем не знайдеш. Або такі продаються за ціною набагато дорожче, або вони погано фіксують смартфон у своїх пазах. Проблем з надійною посадкою телефону Extra Digital Mount Holder CRM4118 не водиться.