Акумулятор для камери Extra Digital Panasonic CGA-S006E
Extra Digital Panasonic CGA-S006E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Extra Digital 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Extra Digital.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Extra Digital Panasonic CGA-S006E
Усі ціни 12 →Акумулятор ExtraDigital Panasonic S006E | 681 грн. |
Аккумулятор ExtraDigital Panasonic S006E | 674 грн. |
Аккумулятор к фото/видео EXTRADIGITAL Panasonic S006E (BDP2577) BDP2577 | 562 грн. |
ExtraDigital Panasonic S006E (DV00DV1100) BDP2577 | 505 грн. |
Акумулятор до фото/відео Extradigital Panasonic S006E (BDP2577) BDP2577 | 505 грн. |
ще 7 пропозицій
Якщо є гроші, краще купувати оригінал Ціна Придбаний мною такий самий акумулятор виявився приблизно на 0,3-0,4 мм товщі оригінального і в батарейний відсік фотоапарата Panasonic DMC-FZ8 увійшов з натягом (витягти вдалося лише підколупнув кінчиком ножа). Проблема була усунена зняттям 0,2-0,3 мм пластмаси з боку наклейки шліфувальною шкіркою. |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →