Побутовий датчик Ezviz T10 (CS-T10-A)
Фото 4 |
Ezviz T10 |
|
Працює в системі розумного будинку А1.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ezviz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ezviz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ezviz T10
Усі ціни 7 →Ezviz CS-T10-A — Бездротовий датчик затоплення | 1 319 грн. |
Бездротовий датчик затоплення Ezviz CS-T10-A | 1 682 грн. |
Датчик виявлення затоплення EZVIZ CS-T10-A | 1 320 грн. |
Бездротовий датчик протікання води Ezviz CS-T10-A | 1 320 грн. |
Бездротовий датчик затоплення Ezviz CS-T10-A | 1 320 грн. |
CS-T10-A Бездротовий датчик затоплення | 1 725 грн. |
Бездротовий датчик затоплення CS-T10-A | 1 320 грн. |