Охоронний датчик TP-LINK Tapo T110
Відео 8Фото 4 |
TP-LINK Tapo T110 |
|
Повідомлення про відкриття, інтеграція в систему розумного будинку з можливостями налаштування дій під час спрацювання датчика. Відстань до спрацьовування 15 мм.
Для роботи потрібний Tapo Hub.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Tapo T110
Усі ціни 13 →Розумний датчик руху TP-Link Tapo T110 | 599 грн. |
Розумний контактний датчик Tp-Link Tapo T110 868Mhz/922MHz (TAPO-T110) | 599 грн. |
Розумний контактний датчик Tp-Link Tapo T110 868Mhz/922MHz (TAPO-T110) TAP | 599 грн. |
Розумний контактний датчик Tp-Link Tapo T110 868Mhz/922MHz (TAPO-T110) | 599 грн. |
Умный датчик движения Tapo T110 TP-LINK | 599 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди