Мікрохвильова піч Fabiano FFMR 47 слонова кістка
Fabiano FFMR 47 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FFMR 47 слонова кістка
FABIANO FFMR 47 Ivory 8152.407.0669 | 7 776 грн. |
Fabiano FFMR 47 Ivory офіційна гарантія | 6 649 грн. |
Отдельностоящая микроволновая печь Fabiano FFMR 47 Ivory | 7 124 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →