Змішувач FALA Noir 2 75887
Фото 7 |
FALA Noir 2 75887 |
|
Блокування температури води за 38 °C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FALA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FALA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FALA Noir 2 75887
Змішувач для душу Fala Noir 2 (75887) | 6 256 грн. |
Змішувач для душу з термостатом Fala Noir 75887 чорний матовий | 7 425 грн. |
Змішувач Для Ванни з Душем з Термостатом Fala Noir 2 (75887) | 7 751 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →