Змішувач Franke Pola 115.0622.942
Фото 6 |
Franke Pola 115.0622.942 |
|
Дана модель вийшла на заміну моделі Franke Pola 115.0298.097
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Pola 115.0622.942
Усі ціни 78 →Змішувач для кухні Franke Pola хром 115.0622.942 | 2 142 грн. |
Franke Franke Pola [Бежевый] 115.0622.947 115.0622.947 | 2 408 грн. |
Кухонный смеситель Franke Pola (115.0622.947) Бежевый New 115.0622.947 | 2 254 грн. |
Змішувач для кухні Franke Pola бежевий (115.0622.947) 115.0622.947 | 2 611 грн. |
FRANKE POLA (115.0622.942) ХРОМ | 2 288 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →