Штатив Fancier WT-3750
Закрити
Шапка
Fancier WT-3750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancier WT-3750
Штатив Fancier WT-3750 Black SB2940Виріб від FANCIER
Штатив FANCIER виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву з підсилювачами. Це робить штатив міцним і стійким, але при цьому дуже легким. Крім того, його можна обтяжити.
Штатив FANCIER моделі WT-3750 є повністю універсальним. Він підходить для всіх фотоапаратів і відеокамер, а також фотообладнання (наприклад, спалахів),... щеяке оснащене стандартним кріпильним різьбленням 1/4".
Основними перевагами штатива є його невеликі габарити і невелика вага (близько 1,4 кг). Це дозволяє брати штатив з собою практично скрізь.
Завдяки телескопічним ніжкам з нековзними гумовими накладками, які можна плавно регулювати, штатив можна стійко встановити навіть на дуже нерівних поверхнях.
Крім того, головка штатива покрита спеціальним гумовим шаром, який запобігає ковзанню встановленої камери або відеокамери.
Сумісність
Штатив Fancier призначений, зокрема, для таких камер
Nikon: D850 / D7500 / D5600 / D3400 / D500 / J5 / V4 / D5500 / D810A / D7200 / 1 / V1 / J1 / J2 / V2 / S1 /AW1 / V3 / J3 / J4 / S2 / D3300 / D610 / DF / D750 / D810 / D5300 / D7100 / D3200 / D5200 / D5100 / D3100 / D7000 / D40 / D40x / D50 / D60 / D70 / D70s / D80 / D90 / D5000 / D3000 / D600 / D800 / D800E / D700 / D300s / D300 / D200 / D100
Nikon: A / P900 / AW130 / L340 / L840 / P610 / P530 / P600 / L830 / L330 / P500 / L120 / P100 / P90 / P80 / L100 / L110 / L810 / L610 / P7100 / P7700 / P7800 / L620 / S6600
Canon EOS: M50 / 2000D / 4000D / 200D / 6D MARK II / M5 / M6 / 77D / M5 / 5D MARK IV / 800D / 1300D / G7X MARK II / 80D / M10 / M / M3 / 5Ds / 5Ds R / 750D / 760D / M2 / 1200D / 7D MARK II / 700D / 70D / 100D / 650D / 60Da / 600D / 1100D / 60D / 1000D / 550D / 500D / 450D / 350D / 300D / 400D / 50D / 40D / 30D / 20D / 10D / 7D / 6D / 5D MARK III / 5D MARK II
Canon: G9 X MARK II / G9 X / G5 X / G3 X / S200 / S120 / G1X MARK II / G7 X / SX60 HS / SX410 IS / SX400 IS / SX710 HS / SX610 HS / SX700 HS / SX600 HS / SX530 HS / SX520 HS / G16 / SX510 HS / SX170 IS / G1X / SX50 HS / SX500 IS / SX160 IS / SX40 HS / SX130 / SX150 / SX210 / SX130 / SX120 / G15 / G12 / SX30 / G10 / G11 / SX1 / SX20 / SX10 / SX100 / G9 / G7 / S5 is
Pentax: K-1 II / KP / K-1 / K-3 II / K-01 / Q-S1 / K-S1 / K-S2 / Q / Q1 / Q10 / Q7 / 645Z / 645D / K-3 / K-50 / K-500 / K-30 / K-5 II / K-5 IIs / K-5 / K-r Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 1 461 грн. |
Штатив Fancier WT-3750 Black SB2940Изделие от FANCIERШтатив FANCIER изготовлен из высококачествен Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 1 457 грн. |
Штатив Fancier WT-3750 BlackВиріб від FANCIER
Штатив FANCIER моделі WT-3750 є повністю універсальним. Він підходить для всіх фотоапаратів і відеокамер, а також фотообладнання (наприклад, спалахів),... щеяке оснащене стандартним кріпильним різьбленням Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 1 451 грн. |
АксесуариВсі аксесуари для Fancier WT-3750 →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 000 грн.
штатив підлоговий, 150 см, алюміній, 1.22 кг, головка: 3D, механізм підйому, чохол
від 1 144 грн.
штатив підлоговий, 153 см, алюміній, 1.22 кг, головка: 3D, механізм підйому, чохол
від 9 122 грн.
штатив підлоговий, без голівки, 160 см, алюміній, 2 кг, переворот штанги
від 5 184 грн.
штатив підлоговий, 250 см, алюміній, головка: 3D, механізм підйому
від 360 грн.
штатив підлоговий, 110 см, алюміній, головка: 3D, механізм підйому, чохол
від 5 000 грн.
штатив підлоговий, 150 см, алюміній, 1.37 кг, головка: кульова, чохол
від 699 грн.
штатив підлоговий, 125 см, алюміній, 0.6 кг, головка: 3D, механізм підйому, чохол
від 6 580 грн.
штатив підлоговий, 162 см, алюміній, 3.37 кг, головка: 2D, механізм підйому, чохол