Fancier WT-3750
Fancier WT-3750 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Fancier 2024 - new products, best sales and most actual models Fancier.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Fancier WT-3750
Штатив Fancier WT-3750 Black SB2940Виріб від FANCIER
Штатив FANCIER виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву з підсилювачами. Це робить штатив міцним і стійким, але при цьому дуже легким. Крім того, його можна обтяжити.
Штатив FANCIER моделі WT-3750 є повністю універсальним. Він підходить для всіх фотоапаратів і відеокамер, а також фотообладнання (наприклад, спалахів),... moreяке оснащене стандартним кріпильним різьбленням 1/4".
Основними перевагами штатива є його невеликі габарити і невелика вага (близько 1,4 кг). Це дозволяє брати штатив з собою практично скрізь.
Завдяки телескопічним ніжкам з нековзними гумовими накладками, які можна плавно регулювати, штатив можна стійко встановити навіть на дуже нерівних поверхнях.
Крім того, головка штатива покрита спеціальним гумовим шаром, який запобігає ковзанню встановленої камери або відеокамери.
Сумісність
Штатив Fancier призначений, зокрема, для таких камер
Nikon: D850 / D7500 / D5600 / D3400 / D500 / J5 / V4 / D5500 / D810A / D7200 / 1 / V1 / J1 / J2 / V2 / S1 /AW1 / V3 / J3 / J4 / S2 / D3300 / D610 / DF / D750 / D810 / D5300 / D7100 / D3200 / D5200 / D5100 / D3100 / D7000 / D40 / D40x / D50 / D60 / D70 / D70s / D80 / D90 / D5000 / D3000 / D600 / D800 / D800E / D700 / D300s / D300 / D200 / D100
Nikon: A / P900 / AW130 / L340 / L840 / P610 / P530 / P600 / L830 / L330 / P500 / L120 / P100 / P90 / P80 / L100 / L110 / L810 / L610 / P7100 / P7700 / P7800 / L620 / S6600
Canon EOS: M50 / 2000D / 4000D / 200D / 6D MARK II / M5 / M6 / 77D / M5 / 5D MARK IV / 800D / 1300D / G7X MARK II / 80D / M10 / M / M3 / 5Ds / 5Ds R / 750D / 760D / M2 / 1200D / 7D MARK II / 700D / 70D / 100D / 650D / 60Da / 600D / 1100D / 60D / 1000D / 550D / 500D / 450D / 350D / 300D / 400D / 50D / 40D / 30D / 20D / 10D / 7D / 6D / 5D MARK III / 5D MARK II
Canon: G9 X MARK II / G9 X / G5 X / G3 X / S200 / S120 / G1X MARK II / G7 X / SX60 HS / SX410 IS / SX400 IS / SX710 HS / SX610 HS / SX700 HS / SX600 HS / SX530 HS / SX520 HS / G16 / SX510 HS / SX170 IS / G1X / SX50 HS / SX500 IS / SX160 IS / SX40 HS / SX130 / SX150 / SX210 / SX130 / SX120 / G15 / G12 / SX30 / G10 / G11 / SX1 / SX20 / SX10 / SX100 / G9 / G7 / S5 is
Pentax: K-1 II / KP / K-1 / K-3 II / K-01 / Q-S1 / K-S1 / K-S2 / Q / Q1 / Q10 / Q7 / 645Z / 645D / K-3 / K-50 / K-500 / K-30 / K-5 II / K-5 IIs / K-5 / K-r Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 1 461 ₴ |
Штатив Fancier WT-3750 Black SB2940Изделие от FANCIERШтатив FANCIER изготовлен из высококачествен Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 1 457 ₴ |
Штатив Fancier WT-3750 BlackВиріб від FANCIER
Штатив FANCIER моделі WT-3750 є повністю універсальним. Він підходить для всіх фотоапаратів і відеокамер, а також фотообладнання (наприклад, спалахів),... moreяке оснащене стандартним кріпильним різьбленням Tomdom.in.ua4 year with us (Lviv) Report | 1 451 ₴ |
AccessoriesAll accessories for Fancier WT-3750 →
We recommendCompare using chart →
from 6 590 ₴
floor tripod, 162 cm, aluminium, 3.37 kg, head: 2D, lifting mechanism, case