Свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 16 827256
Відео 1Фото 5 |
FDB Maschinen Drilling 16 827256 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen Drilling 16 827256
Свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 16B (0.375 кВт) (827702) 82770 | 12 200 грн. |
Свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 16B 827702 | 12 200 грн. |
Сверлильный станок FDB Maschinen Drilling 16 B 827702 | 12 200 грн. |
Свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 16B (0.375 кВт) (827702) 82770 | 12 200 грн. |
Свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 16 B | 12 200 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →