Свердлильний верстат Metabo MAG 50 (600636500)
Фото 3 |
Metabo MAG 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo MAG 50
Усі ціни 10 →Свердлильний верстат Metabo MAG 50 (600636500) | 64 246 грн. |
Свердлильний верстат Metabo MAG 50 600636500 | 64 247 грн. |
Дриль на магнітній стійці Metabo MAG 50 600636500 | 64 247 грн. |
Сверлильный станок Metabo MAG 50 (600636500) | 64 247 грн. |
Свердлильний верстат на магнітній станції Metabo MAG 50 (600636500) | 65 510 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості свердлильного верстата Metabo MAG 50:
- Довжина мережевого шнура — 5 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →