Трансмісійне мастило Febi MTF 75W-90 GL-5 1 л (32590)
Febi MTF 75W-90 GL-5 1L 1 л20 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Febi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Febi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Febi MTF 75W-90 GL-5 1 л
Усі ціни 13 →Трансмиссионное масло Febi 32590 GL-5 75W-90 1L | 520 грн. |
Масло в мост 75W90 GL-5 (1L) (Sprinter/LT/Crafter/T5/4 motion) 32590 | 454 грн. |
Олива трансмісійна Febi Bilstein SAE 75W-90 GL-5, 1л (4102676268) (32590) | 489 грн. |
Трансмиссионное масло FEBI 75W-90 GL-5 (1л.) OM-4102676268 | 620 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Febi MTF 75W-90 GL-5
Ціни на Febi MTF 75W-90 GL-5 |
---|---|---|---|---|
Febi MTF 75W-90 GL-5 1 л | від 423 грн. | 13 пропозицій | ||
Febi MTF 75W-90 GL-5 20 л | від 8 095 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →