Трансмісійне мастило Febi ATF Dexron VI 5 л
Febi ATF Dexron VI 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Febi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Febi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Febi ATF Dexron VI 5 л
Масло трансмісійне 32605 | 1 953 грн. |
Олива трансмісійна Febi Bilstein ATF D-VI, 5л (41071297843) (32605) 410712 | 2 241 грн. |
FEBI BILSTEIN 32605 | 2 002 грн. |
Олива трансміс. FEBI ATF D-VI Каністра 5л Febi Bilstein (32605) | 2 259 грн. |
32605 ATF 5L (червоний) x4 FEBI - Масло трансмісійне Febi Bilstein (32605) | 2 076 грн. |
Відеоогляди
Модификації Febi ATF Dexron VI
Ціни на Febi ATF Dexron VI |
---|---|---|---|---|
Febi ATF Dexron VI 1 л | від 428 грн. | 16 пропозицій | ||
Febi ATF Dexron VI 5 л | від 1 953 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →