Трансмісійне мастило Febi MTF 75W-80 GL-5 1L 1 л (40580)
Febi MTF 75W-80 GL-5 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Febi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Febi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Febi MTF 75W-80 GL-5 1L 1 л
Усі ціни 13 →Febi SAE 75W-80 GL-5 (1л) | 1 000 грн. |
Масло КПП 75W80 (GL-5) (1L) (Renault Trafic/Opel Vivaro) 40580 | 521 грн. |
Трансмиссионное масло Febi 40580 GL-5 75W-80 1L | 587 грн. |
Олива трансмісійна Febi Bilstein SAE 75W-80 GL-5, 1л (41071047918) (40580) | 553 грн. |
Масло ступінчастої коробки передач 40580 | 499 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →