Комбопідсилювач Fender Acoustasonic 40 (2314206000)
Відео 18Фото 5 |
Fender Acoustasonic 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender Acoustasonic 40
Комбоусилитель Fender ACOUSTASONIC 40 | 13 300 грн. |
Fender Acoustasonic 40 wzmacniacz akustyczny 40W | 10 840 грн. |
Fender Acoustasonic 40 wzmacniacz akustyczny 40W | 11 111 грн. |
Комбопідсилювач Fender Acoustasonic 40 | 13 199 грн. |
Fender Acoustasonic 40 wzmacniacz akustyczny 40W | 11 382 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →