Комбопідсилювач Fender Mustang GTX 50
Відео 19Фото 4 |
Fender Mustang GTX 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender Mustang GTX 50
Усі ціни 11 →Комбопідсилювач Fender MUSTANG GTX50 | 21 449 грн. |
Гітарний комбопідсилювач Fender Mustang GTX50 | 20 000 грн. |
Комбопідсилювач Fender Mustang GTX 50 | 20 000 грн. |
Fender Mustang GTX50 Amp CVR Pokrowiec do aparatu gitarowego | 19 760 грн. |
Fender Mustang GTX50 Amp CVR Pokrowiec do aparatu gitarowego | 20 254 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →