Комбопідсилювач Fender Rumble 15
Відео 29Фото 2 |
Fender Rumble 15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender Rumble 15
Гитарный комбоусилитель FENDER RUMBLE 15Fender Rumble 15 – это новая модель басового транзисторного комбоусилителя класса D, мощностью 15 Вт с качественным динамиком Fender Special Design размером 8”, со встроенным 3-полосным эквалайзером, выходом для наушников и линейным входом для подключения внешнего источника звука. Комбоусилитель идеальный для игры в помещениях небольшого размера,... щеимеет классический дизайн и прочную, надежную Pro-sound.com.uaМенше року (Одеса) Поскаржитись | 6 320 грн. |
Комбопідсилювач Fender RUMBLE 15 V3Комбопідсилювач Fender RUMBLE 15 V3 Комбопідсилювач Fender RUMBLE 15 V3 - це компактний і потужний звуковий пристрій, який ідеально підходить для початківців і музикантів, які шукають невеликий і зручний варіант для вивчення, репетицій та невеликих виступів. Завдяки своєму компактному дизайну і легкій вазі, цей комбопідсилювач зручно переносити... щеі транспортувати. Особливості: Потужність: Lanota.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись | 7 799 грн. |
Комбоусилитель Fender RUMBLE 15Оплата при получении. Срок доставки 3 дня 7not.proЗ нами 3 роки (Запоріжжя) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 6 004 грн. |
Комбопідсилювачі, підсилювачі, гітарні кабінети FENDER RUMBLE 15 | 6 004 грн. | Продавець: Фест Аудио |
Серія Fender RumbleПорівняти в таблиці →
від 6 004 грн.
комбопідсилювач, для бас-гітари, транзисторний, 15 Вт, 8 ", імпеданс 8 Ом, роз'єми: Line in, на навушники
від 31 920 грн.
комбопідсилювач, для бас-гітари, транзисторний, 200 Вт, 15 ", імпеданс 8 Ом, Overdrive, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, Speaker out, на навушники
від 35 920 грн.
комбопідсилювач, для бас-гітари, транзисторний, 500 Вт, 10 ", імпеданс 8 Ом, Overdrive, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, Speaker out, на навушники
від 13 300 грн.
комбопідсилювач, для бас-гітари, транзисторний, 40 Вт, 10 ", імпеданс 8 Ом, Overdrive, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, на навушники
від 17 720 грн.
комбопідсилювач, для бас-гітари, транзисторний, 100 Вт, 12 ", імпеданс 8 Ом, Overdrive, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, на навушники
від 8 349 грн.
комбопідсилювач, для бас-гітари, транзисторний, 25 Вт, 8 ", імпеданс 8 Ом, роз'єми: Line in, на навушники
від 19 360 грн.
комбопідсилювач, для бас-гітари, транзисторний, 40 Вт, 10 ", імпеданс 8 Ом, Overdrive, Distortion, Reverb, Tremolo, Chorus, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, Pre out, на навушники
від 15 480 грн.
комбопідсилювач, для бас-гітари, 2 входу, транзисторний, 60 Вт, 12 ", імпеданс 8 Ом, Overdrive, роз'єми: Line in, Line out, на навушники
від 11 499 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, цифровий, 25 Вт, 8 ", Overdrive, Distortion, Reverb, Tremolo, Chorus, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, на навушники
від 45 680 грн.
комбопідсилювач, для бас-гітари, транзисторний, 800 Вт, 10 ", імпеданс 8 Ом, Overdrive, Distortion, Reverb, Tremolo, Chorus, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, Pre out, на навушники
Відеоогляди
Огляд Fender Rumble Studio 40 | МузТорг Україна
5 серпня 2019364 перегляда
Басовый комбик FENDER RUMBLE STUDIO 40
10 вересня 20197 456 переглядів
Комбик для баса Fender Rumble LT 25 (с возможностью записи)
27 березня 20216 474 перегляда
Slapping with chorus effect using Cort bass and Fender Rumble combo #shorts
15 жовтня 20221 248 переглядів
Басовый комбо FENDER RUMBLE 40 COMBO V3
13 червня 20189 581 перегляд
Комбик для баса Fender Rumble LT 25 с возможностью записи
6 липня 2021273 перегляда
Басовый комбо FENDER RUMBLE 40 COMBO V3
16 листопада 2020310 переглядів
FENDER RUMBLE 100
11 вересня 2020286 переглядів
FENDER RUMBLE 100
26 грудня 201523 893 перегляда
Комбик басовый FENDER RUMBLE 15 COMBO NEW
11 серпня 201410 733 перегляда
Fender Rumble 200 Bass Amp Unboxing | Not a Review
25 травня 2021840 переглядів
Fender Rumble 200 vs Ampeg B500DR bass amp review
19 квітня 20231 772 перегляда
Washburn RB2002 Hammerhead 4 string bass demo and review through Fender Rumble Stage 800
29 березня 2023546 переглядів
Fender Rumble 40 with guitar (again): Episode 2, Humbuckers
16 квітня 20233 700 переглядів
FENDER RUMBLE 800 Stage & FENDER IPHONE APP CONTROL
28 травня 20203 523 перегляда
Fender Rumble 100
11 грудня 20221 348 переглядів
Fender Rumble Studio 40 bass amp
6 квітня 20233 096 переглядів
Fender Rumble 75 and Squier VM 70's jazz bass
3 вересня 2021638 переглядів
Fender Rumble Stage 800: Extension Options
26 листопада 201815 389 переглядів
Fender Rumble 25 Unboxing and Review
3 червня 2020809 переглядів
Fender Rumble 500 Update Video
25 березня 202018 079 переглядів
Fender Rumble 800 HD | All You Need To Know!
22 жовтня 201922 359 переглядів
Fender Rumble LT25 Bass Combo Amplifier
2 червня 201951 940 переглядів
Video Blog - Unboxing and trying out my new Fender Rumble 500, with my Hofner Ignition Violin Bass
7 лютого 20184 597 переглядів
Fender Rumble 100 (v3) with guitar.
18 квітня 201721 998 переглядів
For Fandalism - Review of TC Electronics BH500 - Fender Rumble 4-10" - Ibanez SR300M
29 лютого 20123 125 переглядів
Fender Rumble 25 Bass amp disassembly / Fix
10 березня 20206 653 перегляда
Fender Rumble 15 Bass Amp
27 травня 20216 273 перегляда
FENDER RUMBLE 15 COMBO V3
3 вересня 2016104 562 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 654 грн.
комбопідсилювач, для бас-гітари, транзисторний, 15 Вт, 8 ", роз'єми: Line in, на навушники
від 4 490 грн.
комбопідсилювач, для бас-гітари, транзисторний, 20 Вт, 8 ", Overdrive, роз'єми: Line in, на навушники
від 15 680 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, транзисторний, 50 Вт, 12 ", Overdrive, Reverb, Chorus, роз'єми: Line in, Footswitch, на навушники
від 8 795 грн.
комбопідсилювач, для акустичної гітари, транзисторний, 30 Вт, 8 ", Reverb, Chorus, Delay, роз'єми: Line in, Pre out, під мікрофон, на навушники
від 11 390 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, гібридний, 40 Вт, 10 ", імпеданс 5 Ом, Overdrive, Distortion, Reverb, Tremolo, Chorus, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, на навушники
від 22 399 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, ламповий, 20 Вт, 12 ", Reverb, роз'єми: Footswitch, Line out, Speaker out
від 4 549 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, транзисторний, 10 Вт, 6.5 ", імпеданс 8 Ом, Overdrive, роз'єми: Line out, на навушники
від 4 183 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, транзисторний, 15 Вт, 8 ", імпеданс 8 Ом, Reverb, роз'єми: Line in, на навушники
від 23 200 грн.
комбопідсилювач, для акустичної гітари, транзисторний, 30 Вт, 5 ", Reverb, Chorus, автономне живлення, роз'єми: Line in, Footswitch, Line out, під мікрофон, на навушники
від 8 849 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, цифровий, 25 Вт, 8 ", Overdrive, Distortion, Reverb, Tremolo, Chorus, Delay, роз'єми: Line in, Footswitch, на навушники
від 33 019 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, 2 входу, транзисторний, 40 Вт, 10 ", Distortion, Reverb, Chorus, роз'єми: Footswitch, Line out, Pre out, на навушники
від 20 720 грн.
комбопідсилювач, для електрогітари, цифровий, 30 Вт, 3 ", Reverb, Delay, автономне живлення, роз'єми: Line in, Line out, на навушники