Ліхтарик Fenix HM70R
Відео 24Фото 5 |
Fenix HM70R |
|
Налобний ліхтарик бренду Fenix можна віднести до рішень на стику середнього та найвищого цінового сегменту. Підтверджують відповідний статус і такі фішки оснащення, як наявність світловідбиваючих елементів на еластичному ремінці, індикація рівня заряду, можливість блокування органів управління для запобігання випадковому включенню та якісні матеріали виготовлення. Так, модель отримала металевий корпус, який не боїться ударів (витримує падіння з метрової висоти) та відповідає стандарту IP68, тобто захищений від пилу та води (може бути занурений під воду на глибину до 2 метрів).
А лінзу тут оберігає загартоване скло. Ліхтарик Fenix HM70R передбачає відразу четвірку світлодіодів – основний Luminus SST-40 з білим світлом доповнює XP-G2 HE (білий нейтральний) та пара Everlight 2835 (червоні). Завдяки їм користувачам загалом доступно 8 режимів роботи, включаючи два допоміжні — червоне свічення та мерехтіння. Максимальна яскравість досягає 1600 люменів, за якої дальність освітлення становить 186 метрів. Період автономної роботи коливається від 2 (гранична потужність) до 400 годин (режим Red). Джерелом живлення є акумуляторна батарея типорозміру 21700, що підтримує пряму зарядку (і АКБ, і ЗП входять в комплектацію) і живлення через USB Type-C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Купити Fenix HM70R
Усі ціни 45 →Налобный фонарь Fenix HM70R | 4 690 грн. |
Налобный фонарь Fenix HM70R (LUMINUS SST40, ANSI 1600 лм, 21700) | 4 690 грн. |
Фонарь налобный Fenix HM70R (Luminus SST40 + Red, 1600 люмен, 8 режимов, U | 4 690 грн. |
Налобний ліхтар Fenix HM70R (AVT-HM70R) | 4 499 грн. |
Фонарь туристический Fenix HM70R | 4 691 грн. |