Ліхтарик Fenix HL18R-T
Відео 14Фото 13 |
Fenix HL18R-T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fenix HL18R-T
Усі ціни 15 →Ліхтар налобний Fenix HL18R-T | 2 740 грн. |
Фонарь туристический Fenix HL18R-T | 2 741 грн. |
Фонарь налобный Fenix HL18R-T, 30-500 лм, до 82 м, 4 режима работы, батаре | 2 650 грн. |
Ліхтар налобний Fenix HL18R-T | 2 651 грн. |
Fenix HL18R-T — Ліхтар налобний 500Лм 82м | 2 844 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →