Мангал / барбекю Ferraboli Garda
Фото 4 |
Ferraboli Garda |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferraboli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferraboli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferraboli Garda
Усі ціни 15 →Барбекю Ferraboli 152 Garda | 8 289 грн. |
Угольный гриль Ferraboli GARDA 152 8003277001529 | 8 288 грн. |
Барбекю Ferraboli 152 GARDA (8003277001529) | 8 288 грн. |
Гриль-барбекю Ferraboli GARDA (152) | 7 962 грн. |
Гриль-барбекю Ferraboli GARDA (152) 152 | 8 288 грн. |
ще 10 пропозицій
Дуже симпатично виглядає. Мобільний-це жирний плюс. На жаль, на цьому плюси скінчилися. Дуже тонке залізо. Витримав один сезон і прогорів. Від температури його трохи пошкодило (задню та бічні стінки). Нерівномірно смажить бо бокові і задня стінки стримують тепло, а спереду стінки немає. користуюся Ferraboli Garda місяць і більше рекомендую не купувати |
раджу купити відмінний мангал, купуємо тільки цю модель, термін придатності 3-4 роки при етенсивному використанні, естетичний вигляд, зручно пересувати, тобто колесики, цілий рік стоїть на вулиці. ytn користуюся Ferraboli Garda місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості мангала / барбекю Ferraboli Garda:
- Розміри решітки — 350x560 мм