Мангал / барбекю Ferraboli Planet Inox
Відео 1Фото 2 |
Ferraboli Planet Inox |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferraboli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferraboli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferraboli Planet Inox
Усі ціни 14 →Барбекю Ferraboli 228 Planet Inox | 56 701 грн. |
Угольный гриль Ferraboli PLANET INOX 228 8003277002281 | 56 700 грн. |
Барбекю Ferraboli 228 PLANET INOX (8003277002281) | 56 700 грн. |
Гриль-барбекю Ferraboli PLANET INOX (228) | 52 844 грн. |
Гриль-барбекю Ferraboli PLANET INOX (228) 228 | 52 350 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мангала / барбекю Ferraboli Planet Inox:
- Матеріал виготовлення — нержавіюча сталь
- Розміри решітки — 410x1110 мм