Намет Ferrino Fenix 6
Відео 1Фото 10 |
Ferrino Fenix 6
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:6
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:15.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Fenix 6
Усі ціни 10 →Палатка Ferrino Fenix 6 Petrol (91194MBB) 141276 | 21 312 грн. |
Намет Ferrino Fenix 6 Petrol (91194MBB) | 28 299 грн. |
Намет Ferrino Fenix 6 Petrol (91194MBB) | 23 976 грн. |
Ferrino Намет шестимісний Ferrino Fenix 6 Petrol (91194MBB), 929601 929601 | 28 299 грн. |
Намет Ferrino Fenix 6 Petrol (929601) 929601 | 28 299 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ferrino Fenix 6
Ціни на Ferrino Fenix 6 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Fenix 4 | від 17 952 грн. | 9 пропозицій | ||
Ferrino Fenix 5 | від 22 273 грн. | 13 пропозицій | ||
Ferrino Fenix 6 | від 21 299 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →