Намет Ferrino Grit 2
Фото 13 |
Ferrino Grit 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:1.95 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Grit 2
Усі ціни 15 →Палатка Ferrino Grit 2 Olive Green (91188LOOFR) 968202 | 10 380 грн. |
Намет для 2 осіб Ferrino Grit 2 F91188-2021LOOFR | 16 370 грн. |
Намет двомісний Ferrino Grit 2 (91188LOOFR) | 10 999 грн. |
Намет для 2 осіб Ferrino Grit 2 F91188-2021LOOFR | 16 370 грн. |
Намет Ferrino Grit 2 Olive Green (91188LOOFR) (928397) 928397 | 10 668 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →