Намет Ferrino Fenix 4 (91192MBB)
Відео 1Фото 9 |
Ferrino Fenix 4
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:12 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Fenix 4
Усі ціни 9 →Палатка Ferrino Fenix 4 Petrol (91192MBB) 141275 | 17 952 грн. |
Намет Ferrino Fenix 4 Petrol (91192MBB) | 23 799 грн. |
Намет чотиримісний Ferrino Fenix 4 Petrol (91192MBB) | 23 799 грн. |
Ferrino Намет чотиримісний Ferrino Fenix 4 Petrol (91192MBB), 929600 92960 | 23 799 грн. |
Намет Ferrino Fenix 4 Petrol (929600) 929600 | 23 799 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Ferrino Fenix 4
Ціни на Ferrino Fenix 4 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Fenix 4 | від 17 952 грн. | 9 пропозицій | ||
Ferrino Fenix 5 | від 22 273 грн. | 13 пропозицій | ||
Ferrino Fenix 6 | від 21 299 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →