Намет Ferrino Fenix 5 (91193LBB)
Відео 1Фото 9 |
Ferrino Fenix 5
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:5
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:13 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Fenix 5
Усі ціни 13 →Палатка Ferrino Fenix 5 Petrol (91193LBB) 968198 | 25 899 грн. |
Намет Ferrino Fenix 5 Petrol (91193LBB) | 25 899 грн. |
Палатка Ferrino Fenix 5 Petrol (928939) 928939 | 25 121 грн. |
Ferrino Fenix 5 Petrol (928939) 928939 | 25 899 грн. |
Намет Ferrino Fenix 5 Petrol (928939) 928939 | 25 899 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ferrino Fenix 5
Ціни на Ferrino Fenix 5 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Fenix 4 | від 17 952 грн. | 9 пропозицій | ||
Ferrino Fenix 5 | від 22 273 грн. | 13 пропозицій | ||
Ferrino Fenix 6 | від 21 299 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →