Термос Sila Classic 1.0 L 1 л (960662)
Sila Classic 1.0 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sila Classic 1.0 L 1 л
Усі ціни 8 →Термос СИЛА Classic Silver 1л (960662-IS) 960662-IS | 435 грн. |
Термос СИЛА Classic Silver 1л (960662-IS) 960662-IS | 376 грн. |
СИЛА Термос СИЛА Classic Silver 1л (960662-IS) 960662-IS | 376 грн. |
Термос Сила 1000мл Classic Silver (960662) | 410 грн. |
Термос Classic Silver 1 л СИЛА (960662) | 399 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Sila Classic 1.0 L
Ціни на Sila Classic 1.0 L |
---|---|---|---|---|
Sila Classic 0.5 L 0.5 л | від 290 грн. | 7 пропозицій | ||
Sila Classic 0.75 L 0.75 л | від 349 грн. | 10 пропозицій | ||
Sila Classic 1.0 L 1 л | від 376 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →