Намет Ferrino Lightent 3 Pro
Відео 3Фото 11 |
Ferrino Lightent 3 Pro
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.75 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Lightent 3 Pro
Усі ціни 34 →Палатка Ferrino Lightent 3 Pro Olive Green (92173LOOFR) 968205 | 10 392 грн. |
Намет для трьох осіб FERRINO Lightent 3 Pro F92173-2021LIIFR | 20 011 грн. |
Намет Ferrino Lightent 3 Pro Olive Green (92173LOOFR) | 12 999 грн. |
Намет для трьох осіб FERRINO Lightent 3 Pro F92173-2021LIIFR | 20 011 грн. |
Палатка Ferrino Lightent 3 Pro Olive Green (92173LOOFR) 928977 | 10 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →