Бойлер Ferroli Blue Ocean SEV-50
4 457 грн. Купити! Ferroli Ferroli Blue Ocean SEV 50Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Ferroli Blue Ocean SEV-50 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferroli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferroli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
2 1 3 3 |
Якщо все-таки накриється колись, то обов'язково візьму цю ж модель. Послухаєш інших – так одні проблеми. Я 9 років користувався та горя не знав. працює у мене постійно понад 9 років вчора став підтікати з кільця ущільнювача тена, почистив у домашніх умовах (5 кг. накипу в баку у вигляді пластівців, на сталевому тені мінімум відкладень, мінімальна корозія бака - я в шоці). користуюся Ferroli Blue Ocean SEV-50 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Перший відпрацював 6 років і потік бак на місці, де приварений вхід холодної води.
Другий відпрацював 4 роки і довелося повністю міняти фланець з теном і ще відпрацював 7 місяців потік бак, зверху, але якість води помітно впала теж. Братиму ще 1 Дешевий, простий у встановленні, легкий. Важко знайти запчастини. eugen farafonov: користуюся Ferroli Blue Ocean SEV-80 більше року |
Купив років 12 тому відробив на ура ніяких проблем не чистився жодного разу і дуже шкодую може шукати працював би але потік шкодую шукаю такий же. Немає Игорь Дидыч: користуюся Ferroli Blue Ocean SEV-80 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 9 відгуків
ще 6 відгуків
anonim
29 березня 2017, 23:19
На зиму.был слит,работал отлично, весной при пуске не включается . Почему ?! #
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Схожі моделі:
- Модель Blue Ocean SEV-80 — об'єм бака 80 л
- Модель Blue Ocean SEV-100 — об'єм баку 100 л
Модификації Ferroli Blue Ocean SEV-50
Ціни на Ferroli Blue Ocean SEV-50 |
---|---|---|---|---|
Ferroli Blue Ocean SEV-50 | від 4 457 грн. | 1 пропозиція | ||
Ferroli Blue Ocean SEV-80 | від 4 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Ferroli Blue Ocean SEV-100 | від 6 251 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →