Автоакумулятор FIAMM Titanium Pro 7905160
Відео 3 | від 5 014 до 5 744 грн. Порівняти ціни 4 →Призначення:авто Ємність:100 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:870 A |
Модифікації FIAMM Titanium Pro 22
Характеристики
FIAMM 7905160 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIAMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIAMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити FIAMM Titanium Pro 7905160
Сортувати
Автомобільний акумулятор Fiamm 100А 7905160 | 5 559 грн. |
FIAMM 7905160 | 5 014 грн. |
Автомобільний акумулятор FIAMM Titanium Pro (L5 100P) (-/+) 12 V 100 Ah (8 | 5 173 грн. |
Автомобільний акумулятор titanium pro 100ач 870а "+" праворуч FIAMM, 79051 | 5 744 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо