Камера заднього огляду Fighter FC-04
Фото 5 |
Fighter FC-04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fighter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fighter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fighter FC-04
Универсальная камера заднего вида Fighter FC-04 | 620 грн. |
Камера універсальна Fighter FC 04 (17800) | 620 грн. |
Камера заднього виду Винищувач FC-04 | 620 грн. |
Камера універсальна Винищувач FC-04 | 620 грн. |
Додаткові функції і можливості камери заднього огляду Fighter FC-04:
- Можливість налаштування кута нахилу камери
- Можливість відключення ліній паркування
РекомендуємоПорівняти в таблиці →