Навушники
FiiO FDX
Відео 5Фото 6 |
FiiO FDX |
|
Корпус навушників покритий 24-каратним золотом, інкрустований 60 кристалами, стилізованими під Діаманти. Всього випущено 1000 примірників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FiiO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FiiO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FiiO FDX
Усі ціни 8 →Навушники FiiO FDX | 27 990 грн. |
Навушники FiiO FDX Single Dynamic Golden 5570084 | 27 990 грн. |
FiiO FiiO FDX Gold | 27 990 грн. |
Навушники Fiio FDX - Limited Edition | 35 014 грн. |
Наушники FiiO FDX Single Dynamic Golden (5570084) | 39 769 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →