Сушарка для білизни Filplast 200-D5
Filplast 200-D5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Filplast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Filplast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Filplast 200-D5
Сушіння стельове 5-ти стрижневе Filplast 1.2 м, сушарка для одягу (0-12-14 | 600 грн. |
Сушка стельова 5-ти стрижнева Filplast 1.2 м стильна та практична (1-12-05 | 675 грн. |
Сушка стельова 5-ти стрижнева Filplast 1.2 м, білизна сушарка для одягу | 625 грн. |
Сушка стельова Filplast KU05414 для білизни 1.2м, 5 лозин, білизняна сушар | 650 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →