Плита Finlux FC 662WGW білий
Фото 5 |
Finlux FC 662WGW білий 2022 рікавтопідпал білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Finlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Finlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Finlux FC 662WGW білий
Усі ціни 6 →Finlux FC-662WGW | 14 473 грн. |
Електрична плита Finlux FC 662WGW | 13 911 грн. |
Finlux FC-662WGW | 13 040 грн. |
Finlux FC 662WGW | 19 270 грн. |
Электрическая плита Finlux FC 662WGW | 13 917 грн. |
Електрична плита Finlux FC 662WGW | 13 921 грн. |
Модификації Finlux FC 662WGW
Ціни на Finlux FC 662WGW |
---|---|---|---|---|
Finlux FC 662WGW білий | від 13 040 грн. | 6 пропозицій | ||
Finlux FC 662WGL нержавіюча сталь | від 13 622 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →