Плита ELEYUS Tekna 6007 CF BL чорний
Фото 18 |
ELEYUS Tekna 6007 CF BL чорний 2022 рікавтопідпал |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Tekna 6007 CF BL чорний
Усі ціни 31 →Комбінована плита Eleyus Tekna 6007 CF BL | 12 390 грн. |
Плита комбінована Eleyus TEKNA 6007 CF BL | 16 489 грн. |
ELEYUS TEKNA 6007 CF BL | 15 494 грн. |
Плита комбинированная Eleyus Tekna 6007 Cf Bl | 13 637 грн. |
ELEYUS TEKNA 6007 CF BL | 15 417 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Tekna 6007 CF BL
Ціни на ELEYUS Tekna 6007 CF BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Tekna 6007 CF BG бежевий | від 13 697 грн. | 24 пропозиції | ||
ELEYUS Tekna 6007 CF WH білий | від 12 730 грн. | 29 пропозицій | ||
ELEYUS Tekna 6007 CF IS+GR нержавіюча сталь | від 14 208 грн. | 14 пропозицій | ||
ELEYUS Tekna 6007 CF BL чорний | від 12 370 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →