Плита ELEYUS Combo 6007 EF WH білий
Фото 20 |
ELEYUS Combo 6007 EF WH білий 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Combo 6007 EF WH білий
Усі ціни 25 →Комбінована плита Eleyus Combo 6007 EF WH | 13 528 грн. |
Плита комбінована Eleyus COMBO 6007 EF WH | 14 439 грн. |
ELEYUS COMBO 6007 EF WH | 13 570 грн. |
Плита комбинированная Eleyus Combo 6007 Ef Wh | 13 906 грн. |
ELEYUS COMBO 6007 EF WH | 13 502 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Combo 6007 EF WH
Ціни на ELEYUS Combo 6007 EF WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Combo 6007 EF WH білий | від 11 836 грн. | 27 пропозицій | ||
ELEYUS Combo 6007 EF BR коричневий | від 11 908 грн. | 26 пропозицій | ||
ELEYUS Combo 6007 EF IS+GR нержавіюча сталь | від 14 086 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →