Плита Kernau KFC 6008 GE W білий
Kernau KFC 6008 GE W білий 2020 рікавтопідпал білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KFC 6008 GE W білий
Усі ціни 11 →KERNAU KFC 6008 GE W | 15 293 грн. |
Газовая плита Kernau Kfc 6008 Ge W | 14 604 грн. |
KERNAU KFC 6008 GE W | 14 879 грн. |
Плита Kernau KFC 6008 GE W | 15 430 грн. |
Плита кухонная Kernau KFC 6008 GE W | 16 200 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Kernau KFC 6008 GE W
Ціни на Kernau KFC 6008 GE W |
---|---|---|---|---|
Kernau KFC 6008 GE W білий | від 14 604 грн. | 11 пропозицій | ||
Kernau KFC 6008 GE X нержавіюча сталь | від 17 517 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →