Міксер FIRST Austria FA-5257-3 білий
Фото 23 |
FIRST Austria FA-5257-3 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5257-3 білий
Усі ціни 25 →First First FA-5257-3 | 1 999 грн. |
Миксер First FA-5257-3 | 1 741 грн. |
Міксер First FA-5257-3 | 1 701 грн. |
Міксер First FA-5257-3 | 1 999 грн. |
Міксер First FA-5257-3 | 1 848 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →