Міксер FIRST Austria FA-5293
Відео 1Фото 2 |
FIRST Austria FA-5293 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5293
Усі ціни 11 →Пеновзбиватель First FA-5293-RE | 190 грн. |
Пінозбивач молока FIRST FA-5293-BA [80743] | 176 грн. |
Пеновзбиватель First FA-5293-BA | 187 грн. |
Пінозбивач молока FIRST FA-5293-RE [80742] | 176 грн. |
Пінозбивач молока FIRST FA-5293-2 [57198] | 176 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →