Котушка Fishing ROI Bora Plus 6000 (70-01-6000)
Fishing ROI Bora Plus 6000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fishing ROI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fishing ROI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fishing ROI Bora Plus 6000
Котушка Fishing ROI Bora plus 6000 4+1 Red (70-41-6000) | 1 033 грн. |
Котушка Fishing ROI Bora plus 6000 3+1 Blue (70-31-6000) | 983 грн. |
Котушка Fishing Roi Bora plus 6000 2+1 | 760 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →