Похідний ніж Fiskars 1023617 (156016)
Відео 2 |
Fiskars 1023617 |
|
В піхви вбудована точилка.
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1023617
Усі ціни 14 →Ніж будівельний з точилкою Fiskars 156016 | 549 грн. |
Нож с точилом Fiskars (1023617) | 549 грн. |
FISKARS Нож общего назначения с точилкой Hardware (1023617) | 549 грн. |
Нож строительный с точилкой Fiskars 156016 (1023617) | 479 грн. |
Ніж з точилом у чохлі Fiskars (1023617) | 549 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →