Похідний ніж Fiskars 156018
Відео 1Фото 4 |
Fiskars 156018 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 156018
Усі ціни 8 →Ніж для важких робіт з точилкою Fiskars 156018 | 849 грн. |
Нож для тяжелых работ с точилкой Fiskars 156018 (1023619) | 799 грн. |
Нож для тяжелых работ с точилкой Fiskars 156018 (1023619) 1023619 | 629 грн. |
Ніж туристичний Fiskars (156018) 1023619 | 660 грн. |
Ніж Fiskars для важких робіт з точилом 156018 (1023619) 1023619 | 799 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →